Evolution premija Evolution premija

1. Šis Uniclub pasiūlymas galioja lošėjams, atliekantiems įmoką į savo lošėjo lošimų sąskaitą. Pasiūlymu pasinaudoti galima vieną kartą.

2. Akcijoje gali dalyvauti lošėjai ne jaunesni nei 21 metų amžiaus.

3. Pasiūlymas galioja žaidėjams EVOLUTION kazino gyvai žaidime FOOTBALL STUDIO pražaidusiems bent 50 € (penkiasdešimt eurų).

4. Pasiūlymas galioja iki 2021-07-01.

5.  Norint pasinaudoti pasiūlymu, būtina atlikti statymų bent už 50 € (penkiasdešimt eurų) už šio pasiūlymo 3 punkte nurodytame žaidime. Įvykdžius pasiūlymo 3 punkte įvardintus reikalavimus, turite kreiptis į Uniclub klientų aptarnavimo skyrių ir jums bus suteiktas 30 €  (trisdešimt eurų) nemokamas statymas.

6. Nemokamas statymas bus suteiktas tą pačią dieną, kai kreipsitės į Uniclub klientų aptarnavimo skyrių. 

7. Lošėjas, privalo turėti bent 0.01 € savo lošimų sąskaitoje. Suteikiant nemokamą statymą iš Lošėjo sąskaitos bus nuskaičiuotas 0.01 €.

8. Norint panaudoti nemokamą statymą, lošėjas turi pasirinkti įvykį lažybų UEFA EURO 2020 pasiūloje ir paspausti "Pasirinkite nemokamą statymą" lažybų kortelėje.

9. Nemokamas statymas gali būti panaudotas tik UEFA EURO 2020 turnyre. 

10. Nemokamo statymo koeficientas turi būti ne didesnis nei 3.00.

11. Nemokamas statymas turi būti panaudotas per 3 dienas nuo jo gavimo.

12. Nemokamas statymas turi būti panaudotas vienu kartu ir negali būti padalintas dalimis.

13. Nemokamas statymas grąžintas nebus, tik iš jo gauti laimėjimai. Pavyzdžiui, jei pastatytas 30 € statymas su 2.0 koeficientu ir statymas yra laimėtas, į žaidėjo sąskaitą bus pervesta 30 € (60 € laimėjimas – 30 € statymas = 30 €).

14. Lošėjai, kurie patys apsiribojo savo statymo limitus, negali dalyvauti premijos sąlygų vykdyme.

15. Uniclub pasilieka teisę anuliuoti premiją, laimėjimus ir (ar) bet kokį statymą, atliktą naudojantis premija, sustabdyti lošėjo lošimų sąskaitoje esančių piniginių lėšų išmokėjimą, jei lošėjas ar lošėjų grupė pažeidžia premijos sąlygas ir nuostatas. Taip pat Uniclub turi teisę apmokestinti tokius lošėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. 

16. Lošėjui vengiant vykdyti premijos sąlygas Uniclub pasilieka teisę anuliuoti premiją ir (ar) laimėjimus, gautus vykdant jos sąlygas.

17. Uniclub pasilieka teisę bet kuriam lošėjui ar lošėjų grupei neleisti pasinaudoti pasiūlymu.

18. Uniclub pasilieka teisę savo nuožiūra keisti premijos sąlygas.

19. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis premija, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.

LAŽYBŲ KORTELĖ0