150 koeficientas 150 koeficientas

1. Šis Uniclub pasiūlymas galioja tik naujai registruotiems lošėjams, atlikusiems pirmą įmoką į savo lošėjo lošimų sąskaitą. Pasiūlymu pasinaudoti galima vieną kartą.

2. Pasiūlymas galioja pirmam "Prematch" statymui už tai, jog, UEFA EURO 2020 rungtynėse 2021-06-15 tarp Portugalijos ir Vengrijos rinktinių, nugalės Portugalijos rintkinė. 

3. Pasiūlymas negalioja lošėjams, kurie yra atlikę bent vieną lažybų statymą bei pasinaudoję bent vienu Uniclub premijos pasiūlymu.

4.  Norint pasinaudoti pasiūlymu, būtina atlikti lygiai 0,5 € (penkiasdešimt euro centų) statymą už šio pasiūlymo 2 punkte nurodytus įvykius. Pasinaudojusiems pasiūlymu pritaikysime padidintą 150 koeficientą, laimėjimo skirtumą pridedant nemokamu lažybų statymu.

5. Akcijoje nedalyvauja: Anuliuoti statymai ir statymai, kurių koeficientai prilyginti "1". Statymai lyginis/nelyginis, priešingos pusės statymai, statymai, kuriems buvo pritaikytas "Cash out".

6. Nemokamas statymas bus suteiktas  2021-06-16 iki 18 val. 

7. Lošėjas, privalo turėti bent 0.01 € savo lošimų sąskaitoje. Suteikiant nemokamą statymą iš Lošėjo sąskaitos bus nuskaičiuotas 0.01 €.

8. Norint panaudoti nemokamą statymą, lošėjas turi pasirinkti įvykį lažybose ir paspausti "Pasirinkite nemokamą statymą" lažybų kortelėje.

9. Nemokamas statymas gali būti panaudotas bet kuriam įvykiui iš lažybų pasiūlos.

10. Nemokamo statymo koeficientas turi būti ne didesnis nei 3.00.

11. Nemokamas statymas turi būti panaudotas per 3 dienas nuo jo gavimo.

12. Nemokamas statymas turi būti panaudotas vienu kartu ir negali būti padalintas dalimis.

13. Nemokamas statymas grąžintas nebus, tik iš jo gauti laimėjimai. Pavyzdžiui, jei pastatytas 10 € statymas su 2.0 koeficientu ir statymas yra laimėtas, į žaidėjo sąskaitą bus pervesta 10 € (20 € laimėjimas – 10 € statymas = 10 €).

14. Lošėjai, kurie savo noru yra apsiriboję lažybų limitus, negali dalyvauti premijos sąlygų vykdyme.

15. Uniclub pasilieka teisę anuliuoti premiją, laimėjimus ir (ar) bet kokį statymą, atliktą naudojantis premija, sustabdyti lošėjo lošimų sąskaitoje esančių piniginių lėšų išmokėjimą, jei lošėjas ar lošėjų grupė pažeidžia premijos sąlygas ir nuostatas. Taip pat Uniclub turi teisę apmokestinti tokius lošėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. 

16. Lošėjui vengiant vykdyti premijos sąlygas Uniclub pasilieka teisę anuliuoti premiją ir (ar) laimėjimus, gautus vykdant jos sąlygas.

17. Uniclub pasilieka teisę bet kuriam lošėjui ar lošėjų grupei neleisti pasinaudoti pasiūlymu.

18. Uniclub pasilieka teisę savo nuožiūra keisti premijos sąlygas.

19. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis premija, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.

LAŽYBŲ KORTELĖ0