Ko sporte laukti gruodžio mėnesį? 

Gruodžio mėnuo neabejotinai asocijuojasi su gražiausiomis metų šventėmis, tačiau sporto gerbėjai šį mėnesį taip pat sulauks daug nuostabių ir įsimintinų renginių. 

Būtent šis pirmasis žiemos mėnuo vadinamas esminiu Anglijos „Premier“ lygoje, kuomet šventiniu periodu vyksta tikra beprotybė ir komandos žaidžia kone kas tris dienas. Dažnu atveju komanda, geriausiai sužaidusi šią atkarpą, susikuria puikią poziciją kovoje dėl titulo ar vietos UEFA turnyruose. 

Sporto mylėtojų taip pat laukia įspūdingos Eurolygos ir NBA kovos, o „Formulės-1“ fanai užbaigs sezoną dvejomis lenktynėmis mėnesio pradžioje. 

Svarbi atkarpa Anglijos „Premier“ lygoje 

Jau gruodžio pirmąją dieną įvyks „Premier“ lygos lyderių akistata, kuri, galima neabejoti, turės svarbią reikšmę kovoje dėl trofėjaus. Būtent pirmąją žiemos dieną dabartiniai lygos lyderiai „Liverpool“ namuose priims titulą ginančią „Manchester City“ ekipą. 

Šiuo metu „Liverpool“ turi jau aštuonių taškų pranašumą prieš „miestiečius“, o pergalė šioje akistatoje, atrodytų, atvertų visiškai atvirą kelią link pirmojo Arne Sloto „Premier“ lygos titulo. 

Vis tik nors „Man City“ išgyvena sunkią atkarpą, Pepo Guardiolos auklėtinių niekada negalima nurašyti, todėl gruodis startuos įspūdinga „Premier“ lygos akistata. 

Apskritai, kaip įprasta, gruodis bus pilnas „Premier“ ir kitų Europos futbolo lygų rungtynių. Be to, gruodžio viduryje mūsų dar laukai ir vienas UEFA Čempionų, Europos ir Konferencijos lygų turas. 

„Formulės-1“ sezono finišas 

Nors „Formulės-1“ čempionas paaiškėjo Las Vegase, šiame sezone liko dar dvejos lenktynės. Ir jei Maxas Verstappenas jau yra ramus, dėl savo ketvirtojo titulo, mūsų laukia intriguojanti kova dėl konstruktorių taurės. 

Kol kas šioje įskaitoje pirmauja „McLaren“, tačiau jiems ant kulnų vis stipriau lipa „Ferrari“, o teorinių vilčių iškovoti dar vieną trofėjų nepraranda ir „Red Bull“. 

F-1 sezonas baigsis gruodžio 8 dieną Abu Dabyje, o gruodžio 1-ąją mūsų dar laukia lenktynės Katare. Beje, būtent Katare įvyks ir paskutinės šio sezono F-1 sprinto lenktynės. 

Eurolygos ir NBA mūšiai 

Gruodį toliau tęsis mūšiai krepšinio arenose. Kauno „Žalgiris“ ir kitos Europos komandos toliau kovos dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose. „Žalgiriečiai“ per gruodį sužais net šešias Eurolygos rungtynes. Tiesa, tik dvejos iš jų vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Galima drąsiai teigti, kad po gruodžio mėnesio jau bus galima daryti gilesnes išvadas, dėl Lietuvos klubo galimybių pratęsti sezoną atkrintamosiose. 

Krepšinio aistruolių gruodį laukia ir NBA kovos. Kaip įprasta NBA didelį dėmesį skirs šventiniam laikotarpiui, per kurį vyksta itin įspūdingi mačai. 

Krepšinis

LKL apžvalga 

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarusis sezonas pamažu artėja prie reguliaraus sezono pusiaukelio. Akivaizdu, kad toli

Skaityti toliau »