Lažybos gyvai internetu

Uniclub.lt bendrovė siūlo už sporto rungtynes lažintis internetu gyvai. Ši pasiūla praktiškai niekuo nenusileidžia ir įprastai sporto lažybų pasiūlai. Uniclub.lt galite statyti už šimtus skirtingų tuo metu vykstančių mačų. Jūsų koeficientas, priklausys nuo to, kokia tuo metu yra rungtynių situacija. Pavyzdžiui, jei norėsite pastatyti už Rafaelį Nadalį, tuo atveju, jei jis jau bus pralaimėjęs pirmąjį mačo setą, koeficientas lažybose gyvai už Ispanijos teniso žvaigždę jau bus ženkliai didesnis. Lažybos gyvai taip pat suteikia galimybę realiu laiku sekti dominačių rungtynių ar susitikimų eigą. Kai kurių pirmenybių įvykiai netgi yra transliuojami tiesiogiai.

Kombinuokite su dar neprasidėjusiais įvykiais

Lažybos gyvai gali būti kombinuojamos. Tai reiškia galite statyti už dvi rungtynes vienu metu ir sėkmės atveju laimėti dar didesnę pinigų sumą. Verta pabrėžti, kad jau prasidėjusių rungtynių įvykį galite kombinuoti su įvykiu kuris dar tik vyks ateityje. Taigi, lažybos gyvai pasiūla tikrai yra labai lanksti.

Tie patys statymo tipai kaip ir įprastinėje pasiūloje

Uniclub.lt lažybose gyvai, kaip ir įprastoje pasiūloje, galima atlikti trijų skirtingų tipų statymus – bendrovė priima paprastąjį, kombinuotąjį arba sisteminį statymą.

Paprastasis statymas – paprasto statymo metu Jūs atliekate statymą tik už vieno pasirinkto lažybų įvykio baigtį, kortelėje nurodydami vienintelį spėjamą variantą. Jūsų laimėjimas priklauso tik nuo šio vienintelio lažybų įvykio baigties spėjimo teisingumo. Tam, kad atliktumėt paprastąjį statymą Jums nebūtina statyti tik už pergalę ar pralaimėjimą. Galite spėti tikslų rezultatą, statyti už tai, kiek komandai rungtynėse pavyks įmesti taškų ir daugybę kitų įvykių baigčių, pateiktų lažybų pasiūloje.

Kombinuotas statymas – kombinuoto statymo metu Jūs galite atlikti statymą pasiūloje pasirinkę daugiau kaip 2 lažybų įvykių arba jų dalių baigtis, kortelėje nurodydami spėjamus kiekvieno lažybų įvykio ar jo dalių baigčių variantus. Kombinuotą statymą galite atlikti paprastuoju būdu arba, priklausomai nuo pasirinktų lažybų įvykio ar jo dalių baigčių, automatiškai kombinuotame statyme naudoti „BetBuilder“ įrankį.

Jeigu kombinuojant statymą lažybų kortelėje pasirinksite dvi arba daugiau to paties lažybų įvykio dalių baigtis, tokiu atveju jums automatiškai bus pritaikytas „BetBuilder“ įrankis. Jeigu toliau kombinuojant statymą pašalinsite kai kurias pasirinktas lažybų įvykio dalių baigtis ir lažybų kortelėje paliksite tik vieną to įvykio baigtį, Jums „BetBuilder“ įrankis automatiškai išsijungs ir galėsite atlikti statymą paprastuoju būdu.

Atliekant kombinuotą statymą dėl vieno lažybų įvykio, turinčio kelias galimas lažybų įvykio baigtis ir pasirinkus tiktai vieną iš galimų lažybų įvykio baigčių, „BetBuilder“ įrankis automatiškai neįsijungs.

Atliekant kombinuotą statymą dėl vieno lažybų įvykio, turinčio kelias galimas lažybų įvykio baigtis, galima pasirinkti  vieną ar daugiau iš galimų lažybų įvykio dalių baigčių. Šiuo atveju automatiškai įsijungs „BetBuilder“ įrankis. Naudojant šį įrankį galima kiekvieną konkretų lažybų įvykį (pavyzdžiui rungtynes) „išskleisti“ ir jo viduje kombinuoti kiekvieno iš pasirinkto įvykio kelias (nemažiau kaip dvi) galimas lažybų įvykio dalių  baigtis, pasirinktas iš pasiūlos,  kurioms sistemoje suteikiamas tas pats lažybų įvykio numeris.

Kortelėje matomo „išskleisto“ konkretaus lažybų įvykio pasirinktos baigtys neturi savo atskirų koeficientų. Kortelėje rodomas tik bendras „išskleisto“ konkretaus lažybų įvykio koeficientas. Laimėjimas nustatomas padauginus Jūsų atlikto statymo sumą iš bendro, pasirinktoms lažybų įvykių baigtims nustatyto, lažybų koeficiento (kombinuotame statyme pasirinktų lažybų įvykių lažybų koeficientų sandauga).

Laimėjimas už kombinuotą statymą, nesvarbu kuriuo būdu jį atlikote, Jums bus išmokamas tik tada, jei atspėjamos visos lažybų įvykių, už kuriuos buvo atliktas statymas, baigtys. Jeigu nors vieno lažybų įvykio, nurodyto lažybų kortelėje, baigtis yra neatspėta, Jūsų statymas laikomas pralaimėjusiu.

Sisteminis statymas – tai statymas grupuojant Lažybų įvykius į sistemas už pasirinktų įvykių baigtį iš įvykių grupės, kai Jūs nurodote, kiek mažiausiai iš spėjamų lažybų įvykių baigčių turi būti atspėta, kad gautumėte laimėjimą. Pasirenkamas įvykių kiekis ir kiek mažiausiai baigčių tikimasi atspėti (pvz. pasirinkus, kad tikimasi atspėti trijų lažybų įvykių baigtis iš penkių, užtenka iš pasirinktų penkių lažybų įvykių atspėti trijų lažybų įvykių baigtis). Nuotolinių lošimų programinė įranga sugeneruoja visas įmanomas skirtingas kombinacijas iš pasirinktų lažybų įvykių, o Jūs pasirenkate vienos kombinacijos statymo sumą. Bendra statymo suma gaunama susumavus visų kombinacijų statymų sumas.

Atliekant šį statymą Jūs galite laimėti ir neatspėjus visų pasirinktų Lažybų įvykių baigčių.

LAŽYBŲ KORTELĖ0