Slapukų politika

PATVIRTINTA

UAB „UNIGAMES“ direktoriaus
2018 m. liepos 26 d. įsakymu

 

UAB „UNIGAMES“ SLAPUKŲ POLITIKA

 

UAB „Unigames“ (toliau – Bendrovė arba Mes) slapukų politika (toliau – Slapukų politika) nustato slapukų tvarkymo sąlygas, kuriomis remiantis Bendrovė tvarko interneto svetainėje www.uniclub.lt (toliau – Interneto svetainė) Bendrovės organizuojamose nuotoliniuose azartiniuose lošimuose dalyvaujančių lošėjų (toliau – Klientas arba Jūs) asmens duomenis (toliau – Asmens duomenys).

Klientų Asmens duomenų tvarkymo sąlygos taip pat nustatytos Privatumo politikoje.

Mes galime keisti Slapukų politiką. Tokie pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Interneto svetainėje ar kitais įprastais būdais.

1. INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

Interneto svetainėje norime pateikti turinį ir funkcijas, pritaikytas Jūsų poreikiams. Pranešame, kad Jums prisijungus arba naudojant Mūsų turinį, gaminius ir paslaugas, Mes naudojame slapukus (angliškai – cookies) ir taip galime rinkti informaciją iš Jūsų įrenginių.

Slapukai atlieka skirtingas funkcijas, todėl šios politikos tikslas yra paaiškinti, kas yra slapukai, kodėl Mes juos naudojame, kokius slapukus naudojame ir kaip Jūs galite valdyti slapukų naudojimą. Nors slapukai nėra griežtai privalomi norint užtikrinti tinkamą svetainės veikimą ir paslaugų teikimą, pirmo apsilankymo svetainėje metu paprašysime Jūsų sutikti naudoti Mūsų slapukus.

Nebent šioje politikoje būtų nurodyta kitaip, Privatumo politika bus taikoma slapukų pagalba surinktų duomenų tvarkymui.

2. KAM MES NAUDOJAME SLAPUKUS

Slapukai yra nedideli informacijos elementai, kurie automatiškai sukuriami naršant svetainėje ir yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Jie padeda Mums atpažinti Jus kaip ankstesnį Interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją, Jūsų nustatytas parinktis ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Jūsų naršyklė aktyvina slapukus kiekvieną kartą apsilankius Mūsų svetainėje.

Mes naudojame slapukus šiais tikslais:

  1. Įsiminti Jūsų pasirinktas nuostatas Interneto svetainėje (pavyzdžiui, kalbą), taip pat įsiminti Jūsų ankstesnį apsilankymą;

  2. Užtikrinti Interneto svetainės pagrindinių funkcijų veikimą ir tinkamą paslaugų teikimą per Interneto svetainę;

  3. Siekiant kontroliuoti Interneto svetainės užklausų skaičių bei užtikrinti Interneto svetainės lankytojų apsaugą;

  4. Analizuoti Interneto svetainės statistiką;

  5. Užtikrinti trečiųjų šalių (pvz. „Facebook“, „Linkedin“) įrankių veikimą Interneto svetainėje;

  6. Paslaugų plėtrai bei tiksliniam rinkodaros orientavimui.

Galime naudoti ir apjungti Interneto svetainės lankytojų statistinius duomenis tam, kad analizuotume lankomumo bei demografines tendencijas, tačiau Mes nekuriame individualių asmeninių profilių kiekvienam lankytojui.

Slapukuose įprastai nėra informacijos, kuri leistų nustatyti Jus kaip asmenį, tačiau Mūsų saugoma asmeninė informacija gali būti susieta su informacija, kurią saugo ir kuri buvo gauta naudojant slapukus. Kadangi gerbiame Jūsų teisę į privatumą, Jūs turite galimybę neleisti naudoti tam tikrų slapukų. Tačiau išjungus tam tikrus slapukus gali pasikeisti Jūsų naršymo svetainėje patirtis ir Mūsų siūlomos paslaugos.

3. JŪSŲ SUTIKIMAS

Sutikimą dėl Mūsų slapukų naudojimo, Jūs išreiškiate paspausdami Interneto svetainėje esančią nuorodą. Jūsų sutikimas taip pat gali būti gaunamas Jūsų registracijos Interneto svetainėje metu, Jums pildant registracijos formą.

Pasibaigus Jūsų sutikimo galiojimui, Mes paprašysime Jūsų atnaujinti sutikimą.

Jūs bet kada galite atšaukti ar pakeisti savo sutikimą dėl slapukų. Kaip tai padaryti žiūrėkite šios Slapukų politikos 5 skyriuje.

4. MŪSŲ SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

Mes naudojame sesijos ir nuolatinius slapukus, kurie leidžia Jums pasiekti įvairias funkcijas Mūsų svetainėse.

Sesijos slapukai yra laikinai atsiunčiami į Jūsų įrenginį laikotarpiui, kurio metu Jūs naršote tam tikroje svetainėje. Šie slapukai gali leisti Jums efektyviau naršyti tarp puslapių arba leisti svetainei įsiminti Jūsų pasirinkimus.

Nuolatiniai slapukai bus saugomi interneto naršyklėje ir veiks iki nustatyto galiojimo termino, nebent Jūs nuspręsite juos ištrinti anksčiau.

Tam tikrus slapukus įdiegia svetainės operatorius. Jie vadinami pirmosios šalies slapukais. Slapukus į Jūsų įrenginį be svetainės operatoriaus taip pat gali įdiegti kita šalis, Mūsų paslaugų teikėjai. Tokie slapukai vadinami trečiosios šalies slapukais. Tretieji asmens gali rinkti tiek anoniminę, tiek ir asmeninę Jūsų informaciją, taip pat naudoti tiek sesijos slapukus tiek ir nuolatinius slapukus, galiojančius tam tikrą laiko tarpą. Trečiojo asmens slapukus Jūs galite pašalinti pakeisdamas naršyklės duomenis, taip pat kitais trečiojo asmens nurodomais būdais. Detaliau apie trečiųjų asmenų slapukus ir privatumo politiką Jūs galite gali sužinoti susipažinęs su konkretaus trečiojo asmens privatumo politika. Mes neturime priėjimo prie trečiųjų šalių slapukų ir pateikiame tik Mums žinomą informaciją apie trečiųjų šalių slapukus.

Slapukų saugojimo terminas priklauso nuo slapuko pobūdžio bei jo galiojimo termino ir jis gali būti skirtingas.

Nors slapukai gali turėti įvairią paskirtį, visi Mūsų naudojami slapukai priskiriami vienai iš žemiau nurodytų pagrindinių kategorijų.

4.1. Griežtai privalomi slapukai

Šie slapukai yra griežtai privalomi Mūsų svetainės veikimui. Jie naudojami pateikti Jums, kaip vartotojui, svetainės turinį, Jūsų užsakytus gaminius ir paslaugas. Jie naudojami išsaugoti prisijungimo būseną naršant tarp įvairių svetainės puslapių arba išlaikyti anoniminę vartotojo sesiją serveryje. Tokie slapukai nesaugo jokios su asmeniu susijusios informacijos, tačiau be jų svetainė negalėtų veikti, todėl jų negalima išjungti. Tokie slapukai yra svarbūs siekiant padėti įrenginiui atsisiųsti arba transliuoti informaciją, kad galėtumėte naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis.

4.2. Funkciniai slapukai

Šie slapukai naudojami atpažinti Jūsų sugrįžimą į svetainę ir leidžia Mums prisiminti Jūsų pasirinkimus bei pateikti pagerintas funkcijas. Jie taip pat pagerina Mūsų svetainių funkcionalumą. Funkciniai slapukai įrašo informaciją apie Jūsų pasirinkimus (pavyzdžiui, kalbos) ir leidžia suteikti Jums labiau suasmenintas funkcijas. Juos galime įrašyti Mes arba trečiosios šalies tiekėjai, kurių paslaugas integravome savo puslapiuose. Jei išjungsite šiuos slapukus, gali netinkamai veikti kelios arba visos paslaugos.

4.3. Našumo slapukai

Šie slapukai naudojami rinkti informaciją apie svetainės naudojimą. Nors šie slapukai nerenka informacijos, kuri leistų neprisijungus nustatyti Jūsų asmenį, jie renka naršyklės informaciją ir anoniminius duomenis bei yra naudojami bendros statistikos apie svetainės lankytojus sudarymui. Ši statistika naudojama vidiniams tikslams, t. y. padėti Mums išbandyti ir pagerinti Mūsų svetainių našumą ir tuo pačiu pagerinti vartotojo patirtį. Tam tikrais atvejais šiuos slapukus tvarko trečiosios šalys. Šios trečiosios šalys slapukus gali naudoti tik aukščiau nurodytų duomenų rinkimui, šių slapukų pagalba jie negali nustatyti asmens tapatybės. Jei išjungsite šiuos svetainės slapukus, Mes negalėsime stebėti jos našumo.

4.4. Tiksliniai slapukai

Šie slapukai įrašo informaciją apie Jūsų apsilankymą svetainėje, lankytus puslapius ir pasirinktus gaminius. Šią informaciją naudojame siekdami, kad svetainė ir rodoma reklaminė medžiaga kiek įmanoma labiau atitiktų Jūsų interesus. Šiuos slapukus Mūsų svetainėje gali nustatyti Mūsų reklamos partneriai. Juos gali naudoti įmonės, siekiančios sukurti Jūsų interesų profilį ir rodyti atitinkamas reklamas kitose svetainėse. Tiksliniai slapukai taip pat naudojami rinkti informaciją apie naršyklės įpročius tikslinio svetainės turinio atžvilgiu ir rodyti tikslinę reklamą, pateikti reklamuotojams informaciją apie Jūsų apsilankymą, kad jie galėtų pateikti labiausiai jus dominančią reklaminę medžiagą, pateikti Jūsų interesus atitinkantį turinį ir reklaminę medžiagą atsižvelgiant į informaciją, gautą Jūsų apsilankymo metu, apriboti reklamos rodymo dažnį, padėti nustatyti reklamos kampanijų efektyvumą. Šiuose slapukuose nėra saugoma jokia tiesiogiai su asmeniu susijusi asmeninė informacija, čia nustatomi tik Jūsų naršyklės ir naršymo įrenginio duomenys. Jei išjungsite šiuos slapukus, matysite mažiau Jūsų interesus atitinkančią reklaminę medžiagą.

4.5. Sukčiavimo prevencija

Šie slapukai saugo informaciją, kuri padeda Mums sustabdyti sukčiavimą Interneto svetainėje.

5. SLAPUKŲ TVARKYMAS IR IŠTRYNIMAS

Jūs galite priimti ir atsisakyti slapukų ar juos ištrinti įvairiais būdais, pavyzdžiui, pakeitę naršyklės nustatymus arba išvalę esamus slapukus. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus slapukų nustatymus Interneto naršyklėje (išskyrus atvejus, kai slapukai ištrinami arba užblokuojami atskirai), tokie pakeitimai bus taikomi ne tik Mūsų, bet visose Jūsų lankomose svetainėse. Jums taip pat reikės atlikti slapukų nustatymus atsižvelgiant į naudojamą naršyklę.

Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia Jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono ar kito mobiliojo prietaiso, Jums gali reikėti peržiūrėti telefono arba telefono programinės įrangos naudojimo instrukciją. Jūsų mobilaus įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių.

Atkreipkite dėmesį, kad ištrynę Mūsų slapukus arba išjungę ateityje atsirasiančius slapukus, neteksite prieigos prie tam tikrų šios svetainės sričių ar funkcijų. Pavyzdžiui, savo naršyklėje išjungę sesijos slapukus nebegalėsite prisijungti prie savo paskyros. 
Sužinokite, kaip tvarkyti slapukus populiariausiose naršyklėse:

Norėdami rasti informaciją apie kitas naršykles, apsilankykite naršyklės kūrėjo svetainėje.
Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ sekimo visose svetainėse, apsilankykite http://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant tai, kurie slapukai buvo nustatyti ir kaip juos tvarkyti ir ištrinti, apsilankykite www.aboutcookies.org arba www.allaboutcookies.org.

Interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitų įmonių interneto puslapius. Atkreipiame dėmesį, kad Mes nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus, taip pat jiems netaikoma ši Privatumo politika. Tad jei paspaudę nuorodą iš Mūsų Interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Išsamiau apie tai, kaip Mes saugome Jūsų privatumą, žr. Privatumo politiką.

6. SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei dėl šioje Slapukų politikoje pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, prašome kreiptis:

Paštu: Vilkpėdės g. 20A, LT – 03151, Vilnius
Telefonu: +37064961111
El. paštu: pagalba@uniclub.lt

Paskutinį kartą Slapukų politika atnaujinta 2018 m. liepos 26 d.