Lažinkis už sportą

Sporto lažybos – tai mėginimas atspėti tam tikrų sporto renginių ar įvykių baigtis. Uniclub.lt galima lažintis už itin didelę įvairiausių sporto šakų amplitudę. Kiekvieną dieną sporto pasiūla keičiasi, atsižvelgiant į tą dieną vykstančias konkrečių sporto šakų varžybas. Lažintis už įvairius sporto įvykius Uniclub.lt gali visi pilnametystės sulaukę žmonės. Uniclub.lt sporto lažybų pasiūla teikia pasaulinė EveryMatrix platforma. O tai garantuoja ne tik itin gausų pasiūlos pasirinkimą, bet dažnu atveju ir leidžia pasiūlyti itin patrauklius lažybų koeficientus.

Puikus laisvalaikio praleidimo būdas

Lietuvoje turime begales sporto fanų. Save vadiname krepšinio šalimi, tačiau sekame futbolą, krepšinį ir kitas sporto šakas. Daugeliui žmonių lažybų pasiūla tampa galimybe rasti visus sporto įvykius vienoje vietoje. Jos analizė yra puikus laiko praleidimo būdas. Lažybų bendrovėje Uniclub.lt galite rasti ilgalaikę pasiūlą – yra galimybė statyti ne tik už šios ar kitos dienos įvykius, bendrovė pateikia ir ilgalaikių įvykių pasiūla. Pavyzdžiui, praktiškai visus metus galite lažintis už tai, kas taps NBA čempionais.

Stebėkite ir sekite tiesiogiai

Uniclub.lt platforma sporto fanams patinka ir tuo, jog dalį rungtynių transliuoja tiesiogiai. Taip, supratote visiškai teisingai. Uniclub.lt svetainėje naršydami pasiūlą, galite įsijungti ir tiesioginę transliaciją. Jeigu norėsite atlikti statymus, iš pradžių pamatytas vaizdas gali padėti priimti sprendimą ar konkrečiose rungtynėse norėsite atlikti statymą savo malonumui. Taip pat Uniclub.lt gali pasitarnauti ir kaip puiki platforma gyvai sekti rungtynių rezultatus. Įsivaizduokite, žaidžia Kauno „Žalgiris“, o jūs negalite rungtynių stebėti gyvai. Visą eigą ir kiekvieną ataką drąsiai galite sekti Uniclub.lt portale.

Nuo Lietuvos pirmenybių iki JAV prezidento rinkimų

Uniclub.lt tikrai galite rasti ir statyti už šimtus pirmenybių iš įvairių pasaulio šalių. Be jokios, abejonės galite statyti už įvairiausias Lietuvos pirmenybes, taip pat tokias pasaulyje pamėgtas įvairių sporto šakų lygas kaip NBA, Eurolyga, Premier lyga ar visi keturi teniso didžiojo kirčio turnyrai. Tai dar ne viskas. Pasiūloje rasite ir išties įdomių įvykių. Kaip pavyzdį galime pateikti JAV prezidento rinkimus.

Kaip viskas prasideda?

Jeigu jus sudomino Uniclub.lt sporto pasiūla ir svarstote būtent šioje platformoje atlikti sporto lažybų statymus, visų pirma jums reikia užsiregistruoti bei pasirašyti sutartį su bendrove. Tuomet bus sukurta speciali jūsų vartotojo sąskaitą, kurią galėsite papildyti savo norimu būdu. Atlikę sąskaitos papildymą iškart galite atlikti statymą už savo pasirinktą įvykį ar įvykius. Patvirtinę statymą, turėsite sulaukti jo rezultato ir sėkmės atveju, laimėti pinigai iškart atsiras jūsų vartotojo paskyroje.

Kokius statymus galima atlikti?

Uniclub.lt galima atlikti trijų skirtingų tipų statymus – bendrovė priima paprastąjį, kombinuotąjį arba sisteminį statymą.

Paprastasis statymas – Tai statymas, kai yra statoma tik už vieną konkretų įvykį. Tam, kad atliktumėt paprastąjį statymą jums nebūtina statyti tik už pergalę ar pralaimėjimą. Galite spėti tikslų rezultatą, statyti už tai kiek komandai rungtynėse pavyks permesti taškų ir daugybę kitų įvykių. Visa paprastojo statymo esmė – labai paprasta, tokio tipo statymo lažybų kortelę sudaro tik vienas pasirinktas įvykis.

Kombinuotas statymas – Tokį statymo tipą atliekate tuomet, kai į vieną lažybų kortelę įdedate bent du įvykius. Tai automatiškai lemia, kad statote didesniu koeficientu ir galite laimėti didesnę pinigų sumą. Visų įvykių koeficientai tarpusavyje dauginasi. Pavyzdžiui, jeigu į kortelę sudedate tris įvykius kurių koeficientai yra 1,2, 1,4 ir 1,5, bendras jūsų statymo koeficientas sieks 2,52, kadangi būtent tokia yra trijų pasirinktų įvykių sandauga.

Sisteminis statymas – Tai kombinuoto statymo atmaina. Sisteminį statymą sudaro keli kombinuoti statymai vienoje vietoje (bendroje sistemoje). Tokiame statyme galimi trys potipiai – jūs galite laimėti vieną iš jų, gali „paeiti“ du, o gali ir visi trys. Todėl sisteminio statymo laimėjimo sumos taip pat skirsis priklausomai nuo to, kiek potipių jums pavyks atspėti.

LAŽYBŲ KORTELĖ0