Kaip viskas prasideda?

Jeigu jus sudomino Uniclub.lt sporto pasiūla ir svarstote būtent šioje platformoje atlikti sporto lažybų statymus, visų pirma jums reikia užsiregistruoti bei pasirašyti sutartį su bendrove. Tuomet bus sukurta speciali jūsų vartotojo sąskaita, kurią galėsite papildyti savo norimu būdu. Atlikę sąskaitos papildymą iškart galite atlikti statymą už savo pasirinktą įvykį ar įvykius. Patvirtinę statymą, turėsite sulaukti jo rezultato ir sėkmės atveju, laimėti pinigai iškart atsiras jūsų vartotojo paskyroje.

Kokius statymus galima atlikti?

Uniclub.lt svetainėje galima atlikti trijų skirtingų rūšių statymus – paprastąjį, kombinuotąjį arba sisteminį statymą.

Paprastasis statymas – paprasto statymo metu Jūs atliekate statymą tik už vieno pasirinkto lažybų įvykio baigtį, kortelėje nurodydami vienintelį spėjamą variantą. Jūsų laimėjimas priklauso tik nuo šio vienintelio lažybų įvykio baigties spėjimo teisingumo. Tam, kad atliktumėt paprastąjį statymą Jums nebūtina statyti tik už pergalę ar pralaimėjimą. Galite spėti tikslų rezultatą, statyti už tai, kiek komandai rungtynėse pavyks įmesti taškų ir daugybę kitų įvykių baigčių, pateiktų lažybų pasiūloje.

Kombinuotas statymas – kombinuoto statymo metu Jūs galite atlikti statymą pasiūloje pasirinkę daugiau kaip 2 lažybų įvykių arba jų dalių baigtis, kortelėje nurodydami spėjamus kiekvieno lažybų įvykio ar jo dalių baigčių variantus. Kombinuotą statymą galite atlikti paprastuoju būdu arba, priklausomai nuo pasirinktų lažybų įvykio ar jo dalių baigčių, automatiškai kombinuotame statyme naudoti „BetBuilder“ įrankį.

Jeigu kombinuojant statymą lažybų kortelėje pasirinksite dvi arba daugiau to paties lažybų įvykio dalių baigtis, tokiu atveju jums automatiškai bus pritaikytas „BetBuilder“ įrankis. Jeigu toliau kombinuojant statymą pašalinsite kai kurias pasirinktas lažybų įvykio dalių baigtis ir lažybų kortelėje paliksite tik vieną to įvykio baigtį, Jums „BetBuilder“ įrankis automatiškai išsijungs ir galėsite atlikti statymą paprastuoju būdu.

Atliekant kombinuotą statymą dėl vieno lažybų įvykio, turinčio kelias galimas lažybų įvykio baigtis ir pasirinkus tiktai vieną iš galimų lažybų įvykio baigčių, „BetBuilder“ įrankis automatiškai neįsijungs.

Atliekant kombinuotą statymą dėl vieno lažybų įvykio, turinčio kelias galimas lažybų įvykio baigtis, galima pasirinkti  vieną ar daugiau iš galimų lažybų įvykio dalių baigčių. Šiuo atveju automatiškai įsijungs „BetBuilder“ įrankis. Naudojant šį įrankį galima kiekvieną konkretų lažybų įvykį (pavyzdžiui rungtynes) „išskleisti“ ir jo viduje kombinuoti kiekvieno iš pasirinkto įvykio kelias (nemažiau kaip dvi) galimas lažybų įvykio dalių  baigtis, pasirinktas iš pasiūlos,  kurioms sistemoje suteikiamas tas pats lažybų įvykio numeris.

Kortelėje matomo „išskleisto“ konkretaus lažybų įvykio pasirinktos baigtys neturi savo atskirų koeficientų. Kortelėje rodomas tik bendras „išskleisto“ konkretaus lažybų įvykio koeficientas. Laimėjimas nustatomas padauginus Jūsų atlikto statymo sumą iš bendro, pasirinktoms lažybų įvykių baigtims nustatyto, lažybų koeficiento (kombinuotame statyme pasirinktų lažybų įvykių lažybų koeficientų sandauga).

Laimėjimas už kombinuotą statymą, nesvarbu kuriuo būdu jį atlikote, Jums bus išmokamas tik tada, jei atspėjamos visos lažybų įvykių, už kuriuos buvo atliktas statymas, baigtys. Jeigu nors vieno lažybų įvykio, nurodyto lažybų kortelėje, baigtis yra neatspėta, Jūsų statymas laikomas pralaimėjusiu.

Sisteminis statymas – tai statymas grupuojant Lažybų įvykius į sistemas už pasirinktų įvykių baigtį iš įvykių grupės, kai Jūs nurodote, kiek mažiausiai iš spėjamų lažybų įvykių baigčių turi būti atspėta, kad gautumėte laimėjimą. Pasirenkamas įvykių kiekis ir kiek mažiausiai baigčių tikimasi atspėti (pvz. pasirinkus, kad tikimasi atspėti trijų lažybų įvykių baigtis iš penkių, užtenka iš pasirinktų penkių lažybų įvykių atspėti trijų lažybų įvykių baigtis). Nuotolinių lošimų programinė įranga sugeneruoja visas įmanomas skirtingas kombinacijas iš pasirinktų lažybų įvykių, o Jūs pasirenkate vienos kombinacijos statymo sumą. Bendra statymo suma gaunama susumavus visų kombinacijų statymų sumas.

Atliekant šį statymą Jūs galite laimėti ir neatspėjus visų pasirinktų Lažybų įvykių baigčių.

Lažinkis už sportą

Sporto lažybos – tai mėginimas atspėti tam tikrų sporto renginių ar įvykių baigtis. Uniclub.lt galima lažintis už itin didelę įvairiausių sporto šakų amplitudę. Kiekvieną dieną sporto pasiūla keičiasi, atsižvelgiant į tą dieną vykstančias konkrečių sporto šakų varžybas. Lažintis už įvairius sporto įvykius Uniclub.lt gali visi pilnametystės sulaukę žmonės. Uniclub.lt sporto lažybų pasiūla teikia pasaulinė EveryMatrix platforma. O tai garantuoja ne tik itin gausų pasiūlos pasirinkimą, bet dažnu atveju ir leidžia pasiūlyti itin patrauklius lažybų koeficientus.

Puikus laisvalaikio praleidimo būdas

Lietuvoje turime begales sporto fanų. Save vadiname krepšinio šalimi, tačiau sekame futbolą, krepšinį ir kitas sporto šakas. Daugeliui žmonių lažybų pasiūla tampa galimybe rasti visus sporto įvykius vienoje vietoje. Jos analizė yra puikus laiko praleidimo būdas. Lažybų bendrovėje Uniclub.lt galite rasti ilgalaikę pasiūlą – yra galimybė statyti ne tik už šios ar kitos dienos įvykius, bendrovė pateikia ir ilgalaikių įvykių pasiūla. Pavyzdžiui, praktiškai visus metus galite lažintis už tai, kas taps NBA čempionais.

Stebėkite ir sekite tiesiogiai

Uniclub.lt platforma sporto fanams patinka ir tuo, jog dalį rungtynių transliuoja tiesiogiai. Taip, supratote visiškai teisingai. Uniclub.lt svetainėje naršydami pasiūlą, galite įsijungti ir tiesioginę transliaciją. Jeigu norėsite atlikti statymus, iš pradžių pamatytas vaizdas gali padėti priimti sprendimą ar konkrečiose rungtynėse norėsite atlikti statymą savo malonumui. Taip pat Uniclub.lt gali pasitarnauti ir kaip puiki platforma gyvai sekti rungtynių rezultatus. Įsivaizduokite, žaidžia Kauno „Žalgiris“, o jūs negalite rungtynių stebėti gyvai. Visą eigą ir kiekvieną ataką drąsiai galite sekti Uniclub.lt portale.

Nuo Lietuvos pirmenybių iki JAV prezidento rinkimų

Uniclub.lt tikrai galite rasti ir statyti už šimtus pirmenybių iš įvairių pasaulio šalių. Be jokios, abejonės galite statyti už įvairiausias Lietuvos pirmenybes, taip pat tokias pasaulyje pamėgtas įvairių sporto šakų lygas kaip NBA, Eurolyga, Premier lyga ar visi keturi teniso didžiojo kirčio turnyrai. Tai dar ne viskas. Pasiūloje rasite ir išties įdomių įvykių. Kaip pavyzdį galime pateikti JAV prezidento rinkimus.

LAŽYBŲ KORTELĖ0